Geriausiai besimokantiems studentams kompensuota už studijas sumokėta kaina valstybės nefinansuojamose vietos Spausdinti
Naujienos - Bendros naujienos
Pirmadienis, 2012m. vasario 06d., 19:11

Vilniaus kolegijos Studijų tarnyba informuoja, kad Valstybinis studijų fondas išmokėjo daugiau nei 11,6 mln. Lt kompensacijų valstybės nefinansuojamose vietose geriausiai studijavusiems šalies aukštųjų mokyklų studentams.

Kompensacijas gavo daugiau nei 1,7 tūkst. šalies studentų. Už studijas sumokėta kaina buvo kompensuota studentams, įstojusiems 2009 m. ir jau įpusėjusiems studijas. Kompensacijos skirtos tiems, kurie visą minėtą laikotarpį arba dalį jo (1-3 semestrus) studijavo valstybės nefinansuojamose vietose.

Kompensacijas gavo net 176 Vilniaus kolegijos studentai. Kiek mažiau kompensacijų išmokėta studijuojantiems Vilniaus universitete bei Kauno kolegijoje: jas gavo 138 Vilniaus universiteto ir 120 Kauno kolegijos studentų.

Už studijas sumokėtos kainos kompensaciją gali gauti tik akademinių skolų neturintis asmuo, kurio mokymosi rezultatų vidurkis yra ne mažesnis už aukštosios mokyklos, kurioje studijuoja, atitinkamos studijų programos ir formos to paties kurso mokymosi rezultatų vidurkį. Geriausi studentai buvo atrinkti pačių aukštųjų mokyklų pagal jose nustatytą tvarką.

Studentams iš valstybės biudžeto yra kompensuojama faktiškai sumokėta studijų kaina, bet ne didesnė už norminę studijų kainą.

 

Kalendorius

<< Gegužės 2012 >> 
 Pi  An  Tr  Ke  Pe  Še  Se 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Paieška

Nariams



Apklausa

Please select a poll in the module admin panel.

Twitter naujienos

Susisiek su mumis!

Nori gauti naujienas paštu?

Bendros
EIF
EKF
VVF
SPF
ATF
PDF
DTF
MEF


gauti HTML?

Draugai